فلفل‌های چیلی

فلفل های چیلی همانند انسانها هستند انواع و اقسام مختلفی دارند بعضی از آنها شیرین هستند و بعضی از آنها شما را می سوزانند. هرچه شما دانش خود را در مورد آنها بالا ببرید می توانید انتخاب بهتری داشته باشید و فلفل مناسب روحیات خود را انتخاب کنید.
فلفل هایی که از آمریکای جنوبی آورده شده است در سرتاسر دنیا کشت می شوند و انواع مختلفی از نظر شکل ، رنگ و هم چنین طعم دارند و میزان اندازه گیری تندی آنها متفاوت است از صفر تا 3.180.000 اسکاویل وجود دارد.
هرچقدر دانش شما در مورد فلفل بیشتر باشد بهتر می توانید تصمیم بگیرید که کدام نوع فلفل را برای پخت و پز استفاده کنید.
وقتی صحبت از انواع فلفل می شود بعضی از آنها بسیار تند هستند بعضی از آنها بسیار بسیار تند هستند. در زمستان می توانید با استفاده از این فلفل ها در خورش، خودتان را گرم کنید.
در کنار تندی این فلفل ها، هر فلفل طعم مخصوص به خودش را دارد که می تواند به غذای شما طعم نیز بدهد. فلفل ها معمولا در پخت پز و تهیه کوکتل نیز استفاده می شود مانند کوکتل مارگاریتا هالوپینو.

فلفل چیلی بیش از 400 نوع در دنیا وجود دارد که در این سایت به معرفی مهمترین آنها می پردازیم و هم چنین اسکاویل هر کدام و کشور کشت آن را مورد بررسی قرار می دهید.
فلفل گست یا فلفل کاین و یا تای از فلفل هایی هستند که اغلب افراد با آنها آشنا هستند که جز فلفل های بسیار تند هستند. کسانی که علاقه مند به تست غذاهای تند هستند گاهی می خواهند آنها را تست کنند (اصلا توصیه نمی شود.)
برای همه ما این سوال پیش می آید فلفلی که می خواهیم خریداری کنیم آیا تند است یا ملایم است. تفاوت فلفل سرانو با فلفل آناهیم چیست؟ هم چنین قبل از اینکه فلفل ها را در غذاهای خود استفاده کنید بدانیم آیا طعم آن مثل هالوپینو است یا تندتر است و چه میزان از آن را باید در غذایمان استفاده کنید. تصمیم گیری در انتخاب فلفل و میزان آن بسیار سخت است و چه میزان آن بدون ضرر است.
با دیدن فلفل شما نمی توانید میزان تندی فلفل را تشخیص دهید. در جدول معرفی فلفل ها ما اسکاویل هر فلفل را برای شما مشخص کردیم تا به تصمیم گیری شما کمک کنیم. این جدول از اسکاویل صفر شروع شده و تا 3.180.000 ادامه دارد.